Domov Novinky Oki rozširuje ponuku multifunkcii s čiernobielou tlačou

Oki rozširuje ponuku multifunkcii s čiernobielou tlačou

Zdielať

Oki rozširuje portfólio LED multifunkcii s rýchlosťami tlače a dôrazom na nízke náklady aj spotrebu. Čiernobiele A4 modely s farebným skenerom zodpovedajú požiadavkám kancelárii na tlač, ktorá vďaka rýchlosti nezdržiava pri práci. Prvú stránku vytlačia už za 4,5 sekundy.

Oki MB472dnw

Nové multifunkčné tlačiarne s čiernobielou tlačou Oki MB472dnw, MB492dn a MB562dnw ponúkajú nízke prevádzkové náklady a využitie na tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie. Modely MB492dn a MB562dnw disponujú navyše 7“ farebným dotykovým panelom.

Oki MB492dn

Výhodami nových zariadení sú úspornosť a používateľská prívetivosť. Majú nízke prevádzkové náklady vďaka zníženej spotrebe energie a automatickej obojstrannej tlači. Vysoká kapacita tonerov spĺňa požiadavky náročných kancelárií či pracovných skupín.

Oki MB562dnw 01

Všetky modely podporujú Google Cloud Print a sú kompatibilné s Apple AirPrint na vzdialenú tlač odkiaľkoľvek bez nutnosti priameho prepojenia so zariadením. Na tlač z Androidu existuje aj bezplatná mobilná aplikácia Oki Mobile Print.

Zdroj: TS