Domov Novinky Office pre iPad: 12 miliónov stiahnutí za jeden týždeň

Office pre iPad: 12 miliónov stiahnutí za jeden týždeň

Zdielať

office-12-million-downloadsPo odhalení Office pre iPad sa zistilo, že tento kancelársky balík môže byť obľúbenejší než sa na prvý pohľad mohlo zdať.

S ohľadom na 12 miliónov stiahnutí v priebehu jedného jediného týždňa sa ukázalo, že aj napriek mnohým alternatívnym aplikáciám je Office od Microsoftu pre používateľov na všetkých zariadenaich stále najobľúbenejším produktom. Celkový počet stiahnutí produktu uverejnil Microsoft na svojom Twitteri a nezabudol sa požívateľom iPadu náležito poďakovať.

Office pre iPad však ponúka aj určité obmedzenia, v základnej verzii majú používatelia možnosť dokumenty len prezerať, no po zaplatení sa im dostane aj možnosti pracovať s nimi.  Koľko používateľov si zaplatilo za Office 365 Microsoft nezverejnil. Pokiaľ máme na mysli produkt Office 365, ten mal na konci januára podľa oficiálnych štatistík 3,5 milióna platiacich používateľov.

Možno teda predpokladať, že aj nová aplikácia Office pre iPad posilní tento pozitívny trend. Ako sa to premietne do čísel sa dozvieme 24. apríla, kedy Microsoft zverejní svoje obchodné výsledky.

Zdroj: Winfuture.de