Domov Novinky Očakávaný Samsung Galaxy Note Edge bude aj na Slovensku

Očakávaný Samsung Galaxy Note Edge bude aj na Slovensku

Zdielať

Samsung oznamuje začiatok predaja dlho očakávaného smartfónu Galaxy Note Edge na slovenskom trhu. Kombináciou zdokonaleného pera S Pen, mimoriadne veľkého a jedinečného displeja špičkovej kvality poskytuje používateľom osobitý a výkonný komunikačný nástroj.

Samsung Galaxy Note Edge 01

Note Edge sa začne na Slovensku predávať v priebehu februára v značkových predajniach Samsung v Bratislave (Bory Mall, Centrál), Košiciach (Aupark) a Nitre (CENTRO) za odporúčanú cenu 839 eur vrátane dane. Priam „ľudová” cena, všakže…

Note Edge disponuje 5,6“ Quad HD+ (2560×1440+160 px) Super AMOLED displejom. Svojim používateľom poskytuje rýchly prístup k informáciám vďaka zakrivenej obrazovke, na ktorej sú zobrazené najpoužívanejšie aplikácie, upozornenia a funkcie, a to aj pri zatvorenom ochrannom kryte – všetko je prístupné iba priložením palca.

Samsung Galaxy Note Edge 02

Všetky dôležité upozornenia sa tiež používateľom na obrazovke Edge screen zobrazia pri sledovaní videí bez toho, aby ich rušili. Veľká obrazovka umožňuje vďaka funkcii Multi Windows robiť viac vecí súčasne. Používateľ si sám zvolí, či chce konkrétnu aplikáciu otvoriť na celú obrazovku, v jej polovici, alebo ako pop-up okno.

Široký výber zdokonalených funkcií otvára užívateľom nové možnosti. Rovnako, ako Note 4 ponúka funkcie „rýchlonabíjania“ Fast Charging a režim extrémneho šetrenia energie, disponuje niekoľkými mikrofónmi a vylepšeným reproduktorom, zdokonaleným snímačom odtlačkov prstov pre ochranu osobných údajov, či UV senzorom.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Samsung N910 Galaxy Note 4 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS