Domov Novinky O2 znižuje hodnotu Digitálneho bonusu na polovicu

O2 znižuje hodnotu Digitálneho bonusu na polovicu

Zdielať

O2 vo februári upraví výšku Digitálneho bonusu, ktorým si digitálni zákazníci môžu znižovať svoje faktúry, na novú úroveň vo výške 1 eura.

Operátor toto rozhodnutie odôvodňuje pokračujúcim rastom cien v ekonomike, ako aj avizovaný skokový rast nákladov na energie, ktoré sú nevyhnutné na prevádzku mobilných sietí. Tento rok zdá sa, k zdražovaniu príde u viacerých poskytovateľov. Operátor ponúka svoje mobilné služby na sieťach 2G, 3G, 4G LTE a 5G ako aj fixné pripojenie domácností internetom pri použití technológie LTE TDD. A ako vyzerá digitálny bonus po novom?

Aj naďalej platí, že digitálny bonus budú môcť využiť všetci zákazníci, ktorí budú spĺňať 3 predpoklady digitálneho správania:

  1. Aktivujú si elektronickú, čiže digitálnu formu faktúry (bez jej zasielania poštou v papierovej podobe)
  2. Budú faktúry uhrádzať digitálne z pohodlia domova (či už pravidelným inkasom, bankovým prevodom alebo cez aplikáciu a web Moje O2)
  3. Si aktivujú Digitálny box, teda schránku všetkých užitočných dokumentov po ruke v aplikácii Moje O2 alebo vo webovej verzii Moje O2.

Aktivácia a využívanie Digitálnej faktúry a Digitálneho boxu sú bezplatné ako aj digitálny spôsob platby faktúr. Úprava výšky Digitálneho bonusu sa prejaví postupne podľa toho aké má zákazník zúčtovacie obdobie, najskôr však v zúčtovacom období od 22. februára, pričom zákazníci zaznamenajú rozdiel vo faktúrach prichádzajúcich koncom marca a v priebehu apríla.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno