Domov Novinky O2 vylepšuje ponuku dát na predplatenej karte

O2 vylepšuje ponuku dát na predplatenej karte

Zdielať

Operátor dátovo vylepšuje svoju ponuku balíkov pre predplatené karty O2 Voľnosť.

S novými dátovými balíkmi s vyšším objemom dát a výhodnejšou cenou v prepočte na 1GB ponúkne zákazníkom s predplatenými kartami možnosť vyskúšať si všetky výhody vymakanej 5G siete od O2. Predplatenú kartu O2 Voľnosť zákazníci poznajú najmä vďaka unikátnemu spôsobu spoplatňovania hovorov. Nemusia totiž počítať minúty – celý hovor ich stojí vždy 15,4 centa, aj keby trval hodinu. Za SMS zaplatia 8,2 centa.

O2 mení ponuku dátových balíkov pre predplatené karty a prichádza s novými balíkmi s väčším objemom dát za lepšie ceny. Zmeny sa dotknú všetkých balíkov – doterajšie balíčky 1GB na týždeň a 2GB na štyri týždne si už zákazníci nebudú môcť aktivovať. Zákazníci, ktorí ich aktuálne využívajú, ich však budú mať k dispozícii až do najbližšej deaktivácie. Naopak, balík 1GB na 4 týždne zostáva zachovaný, no jeho cena sa znižuje na 3 eurá – a to aj pre zákazníkov, ktorí ho už používajú.

Okrem najmenšieho štvortýždňového balíčka pridáva operátor do ponuky aj dva nové: zákazníci si budú môcť vybrať balík 5GB na 4 týždne za 7 eur alebo 10GB na 4 týždne za 9 eur. Poskytovateľ tiež informuje, že takmer 9 z 10 Slovákov sa môže pripojiť do 5G siete. Operátor je v polovici modernizácie svojej sieťovej infraštruktúry, sieť je dostupná v 1938 lokalitách a provider zmodernizoval 63% svojich vysielačov, pričom pokrytie 5G siete je na úrovni 88,09%.