Domov Novinky O2 rozširuje pokrytie 5G siete. Kde všade je dostupná?

O2 rozširuje pokrytie 5G siete. Kde všade je dostupná?

Zdielať

5G sieť od O2 je dostupná už vo vyše stovke lokalít, operátor bude zákazníkom v lete pomáhať, aby sa na ňu nastavili.

Operátor rozširuje vlastnú 5G sieť do ďalších 28 lokalít na Slovensku, čím je celkovo dostupná pre takmer štvrtinu ľudí na Slovensku už v 115 lokalitách. Snahou je, aby si čo najviac zákazníkov užívalo výhody najmodernejšej 5G siete a preto im ponúka možnosť overiť si, či majú kompatibilné zariadenia a správne nastavenia siete. Zákazníci navyše po takomto overení získajú od O2 darček v podobe bezplatných dát, či zľavy na príslušenstvo. Okrem toho aj cenovo zvýhodňuje vybrané 5G zariadenia. Snahou operátora je, aby čo najviac zákazníkov využívalo výhody najmodernejšej 5G siete a preto im ponúka možnosť overiť si, či majú kompatibilné zariadenie, SIM kartu a správne nastavenia siete vo svojom zariadení. Zároveň si zákazníci budú môcť vybrať na predajni z ponuky 5G telefónov, pričom vybraných 6 modelov cenovo zvýhodní.

Zákazníci si po návšteve predajne budú môcť nájsť vo svojej aplikácii Moje O2 aj darček v podobe bezplatných 100GB bonusových dát na mesiac, alebo zľavu do výšky 30% na príslušenstvo pre zákazníkov vybraných Smart Paušálov. „My v O2 sme už na 5G pripravení a teraz chceme na 5G nastaviť aj našich zákazníkov. Pomôžeme im nielen preveriť, či majú 5G telefón a všetky potrebné nastavenia, ale navyše od nás môžu získať aj darček, ktorý môžu využiť napríklad aj v našej 5G sieti,“ povedal Milan Morávek, riaditeľ komerčného úseku O2. Výhody pripojenia 5G siete môžu zákazníci zažiť len so správne nastaveným kompatibilným zariadením, s ktorým sa nachádzajú v jej pokrytí. Dosahované rýchlosti pripojenia závisia od rádiových parametrov v danej lokalite ako aj od konkrétneho koncového zariadenia, teda telefónu. Zákazníci si môžu na mape jednoducho overiť, či sa nachádzajú v pokrytí 5G siete.

Nové lokality v 5G sieti od O2

Bidovce, Bratislava – mestská časť Dúbravka, Bratislava – mestská časť Ružinov, Bratislava – mestská časť Vrakuňa, Bukovec, Gbeľany, Kamenica, Klčov, Košice – mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Košice – mestská časť Vyšné Opátske, Kotrčiná Lúčka, Kyjov, Lieskovany, Malé Kozmálovce, Nededza, Odorín, Oľšavka, Plavnica, Radvanovce, Skároš, Slatvina, Spišské Vlachy, Svinica, Tlmače, Trebišov, Tulčík, Ždaňa, Žilina.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno