Domov Novinky Nový iRobot Roomba Combo Essential prichádza

Nový iRobot Roomba Combo Essential prichádza

Zdielať

Nový model je v porovnaní so základným modelom Roomba 600 Series lepší vo všetkých smeroch.

Spoločnosť iRobot vyrába jedny z najlepších robotických vysávačov vo svojej oblasti, ale za meno Roomba si často priplatíte. To však nie je prípad najnovšej ponuky, vysávača 2v1, ktorého cena je výrazne nižšia ako 300 USD. Okrem toho, že pridáva funkciu mopovania, poskytuje pôsobivý 18-násobne vyšší sací výkon. iRobot uviedol, že dokáže tiež „upratovať v úhľadných radoch“ a ponúka prispôsobiteľné nastavenia sania aj tekutín.

Zlepšila sa aj výdrž batérie, ktorá na jedno nabitie vydrží až 120 minút. Keď sa batéria začne vybíjať, robot automaticky pozastaví svoju upratovaciu prácu a vráti sa do základnej stanice na dobitie. Medzi ďalšie prednosti patrí kefa na viacero povrchov v tvare písmena V, kefa na zametanie okrajov a mopovacia podložka z mikrovlákna napájaná čerpadlom, ktoré spoločne vysávajú a vytierajú tvrdé podlahy na jeden prechod.

Je tiež všestranný. Na vysávanie stačí vybrať mopovaciu podložku a stlačiť tlačidlo „Clean“. Robot je tiež kompatibilný s aplikáciou iRobot Home App, ktorá umožňuje zákazníkom naplánovať automatické upratovanie a zobraziť správy po dokončení práce. Najnovší model je vybavený základnými funkciami, ale upúšťa od niektorých funkcií, ktoré sú v drahších modeloch.

Robot napríklad nie je kompatibilný so samovyprázdňovacími dokovacími stanicami, čo je praktická funkcia, ktorá znižuje frekvenciu ručného vyprázdňovania zberného koša robota. Nový model je v USA k dispozícii priamo za cenu 275 dolárov. K dispozícii je aj nový robot Vac Combo Essential, ale bez funkcie mopovania, ktorý bude k dispozícii za 250 dolárov.

Zdroj