Domov Novinky Nová tlačiareň od firmy Zuta Labs

Nová tlačiareň od firmy Zuta Labs

Zdielať

Zuta LabsNa svete je nová tlačiareň od firmy Zuta Labs v podobe robotických vysávačov Roomba. Túto tlačiareň stačí priložiť k papieru a nechať tlačiť. Jedná sa o malé, prenosné zariadenie, vhodné pre každého začiatočníka alebo pokročilých.

Jedná sa o malé robotické  zariadenie, ktoré je vybavené kolieskami pre posun papiera a pre tlačovú hlavu. Môžeme povedať, že sa jedná o malé robotické zariadenie od firmy Zuta Labs v podobe Roomba, ktoré neslúži iba ako pomocník k upratovaniu. Táto tlačiareň s označením Mini Mobile Robotic Printer bude na slovenskom trhu už od januára budúceho roka.

Jej použitie je veľmi jednoduché. Stačí ju umiestniť do ľavého horného rohu papiera a spárovať tlačiareň so systémom pomocou rozhrania Bluetooth. K tlačiarni sa následne nainštaluje softvér pre vybraný operačný systém. Rýchlosť tlače sa pohybuje okolo 1,2 strán za minútu na formáte A4. Toto zariadenie váži len necelých 300 gramov a tlačí v rozlíšení 96×192 dpi, v predajnej verzii bude aj vyššie. Zariadenie zatiaľ tlačí len v čiernobielej farbe, ktorá vydrží cca 1000 strán.

nova_tlaciaren_zuta_labs

Okrem rozhrania Bluetooth má tlačiareň aj rozhranie microUSB pre nabíjanie Li-Pol batérie, ktrej výdrž sa pohybuje okolo jednej hodiny a doba nabíjania okolo troch hodín. Tlačiareň podporuje systém Windows, Android, Linux, iOS a OS X.

Zdroj: Hexus

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno