Domov Novinky Nová generácia Lifebookov od Fujitsu prináša mobilitu

Nová generácia Lifebookov od Fujitsu prináša mobilitu

Zdielať

Piata generácia procesora Intel z rady Core vPro, vynikajúca mobilita a dlhá výdrž. To sú hlavné prednosti noviniek, ktoré rozširujú obľúbenú rad notebookov Lifebook a tabletov Stylistic. Fujitsu reaguje na trend, keď firmy ponúkajú zamestnancom možnosť zvoliť si svoje zariadenie, ktoré najlepšie vyhovuje ich potrebám.

Fujitsu Lifebook S935 01

Nové notebooky ponúkajú predĺženú dobu prevádzky na batérie a majú vyšší výkon. Modely, ktoré rozšíria tento rad majú klasický vzhľad a všetky zariadenia 2 v 1 aj dva ultrabooky ponúkajú možnosti, ako sú pohodlné dotykové obrazovky a potrebné funkcie pre firmy, napr. Modul Trusted Platform a čítačky chytrých kariet.

Fujitsu Lifebook T935 01

Notebook Fujitsu Lifebook S935 – všestranný, ľahký notebook v kategórii 33,8 cm (13,3“), ktorý ponúka mobilitu ľuďom, ktorí veľa cestujú, pretože ponúka až 24 hodín prevádzky. V tele notebooku je tiež zabudovaný novátorský snímač Fujitsu PalmVein pre zvýšenie zabezpečenia.

Fujitsu Lifebook S935 02

Tablet Fujitsu Lifebook T935 – 33,8 cm (13,3“) zariadenie 2 v 1, spájajúcej flexibilitu tabletu s výkonom, dlhou výdržou na batérie a tenkým dizajnom ultrabook.

Fujitsu Lifebook T935 02

Tablet Fujitsu Lifebook T725 – menšie, 31,8 cm (12,5“) zariadenie 2 v 1, ktoré je možné zasadiť do novej dokovacej stanice, ktorej konštrukcia umožňuje používateľom optimalizovať produktivitu prostredníctvom modulárnej zásuvné koncepcia – optickú mechaniku je možné nahradiť druhou batériou, druhým pevným diskom či nechať miesto prázdne a znížiť hmotnosť.

Fujitsu Lifebook T725 01

Notebook Fujitsu Lifebook U745 – 35,6 cm (14“) tenký a ľahký ultrabook, ktoré prináša to najlepšie z oboch svetov profesionálom túžiacim po optimálnu mobilite a vyžadujúcim plnú konektivitu ako napríklad výstup VGA – a tiež pridáva dodatočnú vrstvu zabezpečenia v podobe snímacej technológie PalmVein a kompatibilitu s novou dokovacou stanicou.

Fujitsu Lifebook U745 01

Tablet Fujitsu Stylistic Q7755 – 33,8cm (13,3“) obrazovka a široká škála možností konektivity, zahŕňajúce LTE, Bluetooth a dokonca NFC. Ďalej tiež ponúka možnosť snímače Fujitsu PalmVein4 pre zvýšenie zabezpečenia.

Fujitsu Stylistic Q7755 01

Vybrané nové modely sú tiež kompatibilné so štandardizovanú, univerzálny dokovacou stanicou: Replikátor portov môžu používatelia teraz použiť s osmi rôznymi počítačmi, vrátane notebookov, Ultrabookov, zariadenie 2 v 1 a dokonca mobilných pracovných staníc.

Zdroj: TS