Domov Novinky NordVPN je podľa Best VPN najlepšia, má ocenenie

NordVPN je podľa Best VPN najlepšia, má ocenenie

Zdielať

NordVPN, jedna zo služieb VPN na svete, získala ocenenie Best VPN Overall and Best Customer Service od spoločnosti BestVPN, ktorá sa zameriava na služby tohto druhu a vyhodnocuje ich.

Ocenenia boli udelené v rámci CES 2019, pričom podľa Seana McGratha, šéfredaktora na BestVPN, bolo slávnostné odovzdávanie cien v Las Vegas vyvrcholením mnohých mesiacov práce. Unikátny rámec, vytvorený tímom za spoločnosťou BestVPN im umožnil prísne testovať každého poskytovateľa VPN na trhu. Spoločnosť NordVPN je jedným z najpokročilejších poskytovateľov služieb VPN na svete a je viac orientovaná na bezpečnosť než väčšina služieb VPN.

Ponúka dvojité šifrovanie VPN, blokovanie reklám a službu Onion Over VPN. pVýhodou pritom je, že má viac ako 5000 serverov po celom svete a umožňuje používať aj P2P. Ocenenia BestVPN sa skladajú z niekoľkých hlavných kategórií: ochrana osobných údajov, rýchlosť, hodnota a služba zákazníkom. Najlepšia celková cena je spojením všetkých týchto kategórií, čo zrejme robí z nej najprestížnejších ocenení.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno