Domov Novinky Navigácia s magnetickým držiakom: Navitel E500 Magnetic

Navigácia s magnetickým držiakom: Navitel E500 Magnetic

Zdielať

Spoločnosť Navitel predstavuje navigáciu s magnetickým držiakom pod úplným názvom Navitel E500 Magnetic.

Jednou z hlavných výhod je magnetický držiak, ktorý umožňuje jednoduché nasadenie a vybratie navigácie. Navigácia má prehľadný 5 palcový dotykový displej a disponuje predinštalovanými mapami 43 európskych krajín, Ruska, Bieloruska, Kazachstanu a Ukrajiny.

Navigácia je vybavená procesorom MStar s frekvenciou 800 MHz a operačným systémom Windows CE. Zariadenie má dotykový displej s rozlíšením 800×480px, vnútorná pamäť má 8GB, pričom k dispozícii aj je slot pre microSD kartu s veľkosťou max. 32 GB pre ukladanie ďalších máp a mediálnych súborov. Kapacita vstavanej batérie je 1200 mAh.

Inštalácia navigácie v automobile trvá niekoľko sekúnd vďaka magnetickému držiaku. Balenie obsahuje ergonomický držiak, ktorý sa pevne pripevní na čelné sklo. Na držiaku je USB port pre pripojenie nabíjacieho adaptéra do auta a magnetické spojenie pre rýchlu inštaláciu zariadení. Nie je potrebné urovnávať navigáciu v držiaku, lebo silný magnet ju okamžite upevní a zaistí v správnej polohe.

Nabíjací adaptér je pripojený priamo k magnetickému držiaku, takže navigáciu nie je potrebné zložito odpájať. Zariadenie sa automaticky zapne a spustí navigačný softvér Navitel Navigator po pripojení k magnetickému držiaku. Zariadenie sa potom automaticky vypne po 15 sekundách po vybratí z držiaka. Silné magnetické spojenie drží zariadenie bezpečne aj pri jazde.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno