Domov Návody Najlepšie aplikácie na úpravu fotiek pre Android

Najlepšie aplikácie na úpravu fotiek pre Android

Zdielať

Aké sú najzaujímavejšie aplikácie na úpravu fotiek? Či už ide o profesionálne úpravy alebo vtipné fotomontáže fotiek a portrétov?Ste na správnej adrese 🙂 Začneme aplikáciou ktorú určite viacerí poznajú- Pho.to Lab PRO Photo Editor, ktorá je k dispozícii tu.

screenshot ukážka aplikácii

Aplikácia je platená a stojí 3,26 eura, k dispozícii je aj možnosť stiahnuť bezplatnú verziu, má však obmedzené funkcie. Aplikácia umožňuje upraviť fotky viac ako 640 spôsobmi čo už je číslo viac ako dostačujúce. Môžete použiť úpravy pomocou novej reality kde môžte mať fotky pod vodou alebo na knihách, či v pozadí vodopádov.

photolab new reality 01

V tejto aplikácii nás zaujali najviac fotomontáže a úpravy z radu celebrít a zvieratiek a úprav tvárí,kde si napríklad môžte priradiť telo avatara.

photo lab celebrity03photo lab tvare 04

Aplikáciu Elements of Photography obsahuje 14 jazykov, čeština či slovenčina chýbajú. V aplikácii nemožno realizovať fotomontáže, či úpravy fotiek. Aplikácia je určená skôr na zoznámenie sa s fotografovaním a prináša pekné a prehľadné spracovanie, tak aby sa mohol učiť z tejto aplikácie aj úplný laik.

elements 03elements 04

Aplikácia naučí používateľa akú má používať clonu, rýchlosť uzávierky, ISO, fotenie s bleskom alebo ako fotiť v exteriéri alebo naopak v interiéri a mnoho ďalších vecí. Aplikácia je skôr určená pre ľudí, ktorí to s fotografovaním myslia vážne a ovládajú anglický jazyk. Aplikácia je zadarmo a dostupná na tomto linku.

Ďalšou aplikáciou je Handy Photo, ktorá je dostupná za 2,92 eura a ide o lacnejšiu alternatívu ku drahým aplikáciam s rovnakými funkciami. V aplikácii môžte fotografie orezávať, meniť ich velkosť,retušovať alebo aj dopĺňať objekty do fotky,či presúvať objekty z fotografií na iné fotografie.

Handy photo 01Handy photo02

Možno tu používať rôzne filtre na obrázky, meniť farbu, robiť korekcie tónov farieb a takisto pred uverejnením fotky možno fotku orámovať pekným rámom.

TouchRetouch je jednoduchý foto editor ktorý nemá množstvo funkcií, ale je zameraná na jednoduchosť. Aplikácia je určená na odstránenie nežiaducich objektov z fotografie. Vyskúšame si to na fotke kde moťno najprv vidieť stromy pred úpravou

pred úpravou v pozadí sú stromy
Pred úpravou v pozadí sú stromy
Po úprave v pozadí stromy nie sú
Po úprave v pozadí stromy nie sú

Pokiaľ nepotrebuje používateľ aplikácie, ktoré majú množstvo funkcií a sú drahé, ale potrebuje niečo jednoduché, tak potom aplikácia Touch Retouch je vhdoná. K dispozícii je za 1,89 eura a stiahnuť ju možno na tomto odkaze.

PicShop – Photo Editor obsahuje takmer všetky funkcie ako Handy Photo, je však viac orientovaný na hranie sa s farbami na fotkách. Nie je tak komplikovano spracovaný ako Handy photo, ale zas má vyššiu cenu, ktorá je 4,38 eura.

pred úpravou farieb
Pred úpravou farieb
po úprave farieb
Po úprave farieb

Záleží aj na tom, ktorá aplikácia sa bude používateľovi páčiť a či je prioritou nižšia cena s horším ovládaním ako má Handy Photo, alebo vyššia cena s používateľsky príjemnejším ovládaním aplikácie ako má PicShop. Aplikácia je dostupná na tejto adrese. Aplikácii na úpravy fotiek je mnoho, snažili sme sa priniesť krátky prehľad tých, ktoré považujeme za zaujímavé.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno