Domov Novinky Na internete sa objavil smartfón Sony Xperia C3 Dual

Na internete sa objavil smartfón Sony Xperia C3 Dual

Zdielať

Xperia_C3Dual_01Na internete sa objavil nový smartfón Sony Xperia C3 Dual (označenie modelu S55t), ktorý bude útočiť nízkou cenou v strednej triede. Prezradili to čínske ekvivalenty testov FCC. Smartfón má ponúknuť NFC, FM rádio, podporu LTE a Android 4.4.2 (KitKat) s nadstavbou Timescape. Z hardvérovej výbavy sa môžeme tešiť na štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 400, taktovaný na 1,2 GHz na každé jadro.

Ďalej tu je grafika Adreno 305, 1 GB RAM a interná pamäť 8 GB. Môže zaujať slušnou porciou batérie – 2500 mAh. Displej má 5,5 palcov a ponúka HD rozlíšenie (1280×720 pixelov). Okrem toho sú tu dva fotoaparáty s možnosťou HDR. Zadný má 8 MPx s technológiou ExmorRS a autofokusom, ponúka záznam videa vo Full HD a má aj prisvetľovaciu LED diódu. Predný fotoaparát má 5 MPx a ponúka záznam videa v HD kvalite a je ideálny selfie.

Xperia_C3Dual_02

Za cenu okolo 200 eur bez DPH je to celkom zaujímavý kúsok a uvidíme, aké bude dosahovať predaje. Keďže ponúka aj podporu pre LTE siete, sú tu špekulácie, že dorazí aj do Európy. Sony si dosť konkuruje vlastnými modelmi, keďže podobný model, Xperia M2 má rovnakú výbavu, má menší displej a rovnakú cenu.

Zdroj: GSMarena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno