Domov Novinky Motorola prinesie skladacie telefóny. Príde Razr 3?

Motorola prinesie skladacie telefóny. Príde Razr 3?

Zdielať

Podľa príspevku na Weibo, ktorý si všimol Android Authority, pracuje Motorola na novej verzii svojich skladacích smartfónov Razr.

Príspevok je od Chena Jina, generálneho manažéra Lenovo Mobile Business Group v Číne (Lenovo má na starosti obchod so smartfónmi Motorola), a opisuje, ako spoločnosť v tichosti pracuje na novom prírastku do svojej série skladacích telefónov. Nemá veľké predpoklady: prvé dva moderné skladacie telefóny Motoroly boli priemerné telefóny s vysokými cenami. Jinov príspevok sme prešli niekoľkými prekladateľskými webmi a hoci niektoré časti sa do angličtiny nedostali, vo všetkých prekladoch sa objavujú zhodné detaily. V príspevku sa spomína, že telefón bude mať lepší procesor, lepšie rozhranie a upravený vzhľad. V tomto ranom štádiu je však ťažké povedať, ako veľmi sa bude tretia generácia zariadenia líšiť od tej poslednej: druhá generácia Razr bola skôr nárastom špecifikácií, ktorý pridal 5G, než výrazným zlepšením oproti pôvodnému skladaciemu Razru oznámenému v roku 2019.

Možno bude tretí pokus o skladací telefón kúzlom. Jeho predchádzajúce dva pokusy bolo ťažké odporučiť, a to ešte predtým, ako Samsung vydal výnimočný Z Flip 3 za 1000 dolárov. Dnešné správy a skutočnosť, že pre ne stále poskytuje aktualizácie systému Android (aj keď dosť pomalým tempom), však dávajú tušiť, že Motorola sa oživenia Razra nevzdala. Jeden z prekladov Jinovho príspevku naznačuje, že by sa mohol najskôr objaviť v Číne, čo potvrdzuje aj oznámenie, ktoré sa objavilo na Weibo. Budeme sledovať ďalšie podrobnosti alebo oznámenie tohto telefónu, aby sme zistili, či ide o skutočne pozoruhodný upgrade alebo len o ďalšiu iteráciu zabudnuteľného skladacieho telefónu. Manuella Foz, hovorkyňa Motorola, v odpovedi na e-mailovú žiadosť o komentár pre The Verge uviedla, že spoločnosť „nemôže komentovať budúce zariadenia“.

Zdroj