Domov Novinky Motorola Moto G: potvrdené špecifikácie aj cena

Motorola Moto G: potvrdené špecifikácie aj cena

Zdielať

Motorola GMotorola Moto G by mal byť smartfón strednej triedy ako to bolo naznačené niekoľkokrát v priebehu posledných niekoľkých dní. Najprv ako fiktívne referencie (obrázok v článku) na stránkach spoločnosti Motorola vedľa Moto X, potom údajný únik fotiek, ktoré uverejnil Eveleak na Twitter.

Teraz sa objavila nová promo karta na stránke GSMarena, údajne určená pre obchod Phones4u. Ako môžete vidieť na obrázku, zariadenie je znázornené s 4,5 palcovým displejom s rozlíšením 720p, edge-to-edge displejom a krycím sklom Gorilla Glass, či štvorjadrovým procesorom, taktovaným 1,2 GHz. Ďalej je tu vnútorná pamäť je 8 GB, 5 MPx fotoaparát schopný nahrávať 720p videá a 1,3 MPx predná kamera na videohovory. Nechýba Bluetooth 4.0. Operačný systém je Android 4.3 Jelly Bean (sklamanie, že to nieje Android 4.4 KitKat).

Motorola stranka

Podľa informácií sa zariadenie bude predávať za 134,95 libier bez zmluvy. Zatiaľ nie sú tieto informácie potvrdené, ani druh batérie v Moto G. Žiadny dátum vydania nieje k dispozícií a vyzerá to tak, že zamieri aj do zámoria. Predchádzajúce zvesti tiež naznačovali o výmenných zadných krytoch, s možnosťou dual-SIM ako to je na obrázku, kde jedna SIM je v hornej časti a druha je v dolnej. Teraz už len si počkať na ďalšie informácie, ktoré ukážu ďalšie parametre.

Motorola G kryt

Zdroj: GSMarena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno