Domov Novinky Microsoft zlacnil Surface Pro 3 128 GB o 200 dolárov

Microsoft zlacnil Surface Pro 3 128 GB o 200 dolárov

Zdielať

Microsoft na jeden deň zlacnil svoje zariadenie o 200 dolárov, ako je jeho normálová cena. Ide o tablet Microsoft Surface Pro 3 so 128 GB úložiskom a procesorom Intel i5 s frekvenciou 1,9 GHz  a operačnou pamäťou 4 GB, pričom displej zariadenia s rozlíšením Full HD nezahanbí.

novy-surface

Bežne dopstupný model Surface Pro 3 v tejto konfigurácii stojí za normálnych okolností 1000 dolárov. Microsoft iba dnes zlacnil zariadenie, aby si ho mohla dovoliť čo najväčšia škála ľudí. Táto akcia platí iba jeden deň. V skutočnosti si ho nemôžete kúpiť ani vy. Ponuka je platná iba pre USA a Puerto Rico. Pravdou ale je, že Microsoft sa snaží o uvoľnenie miest pre nový pripravovaný Surface Pro 4, ktorý sa má na pulty obchodov, respektíve predstavenie dostaviť v októbri tohto roka.

Dostupné sú ešte verzie 64 GB, 256 GB (rozdielný procesor) a 512 GB, ktoré je zlacnené o 150 dolárov na momentálnych 1800 dolárov. Surface Pro 3 má predinštalovaný Windows 10 Pro Edition. Čo je však prekvapivé, Microsoft poskytuje záruku na hardvér v trvaní iba jedného roka. Predná aj zadný fotoaparát má rozlíšenie 5 MPx a ponúkajú Full HD. Tablet má niekoľko nastaviteľných polôh a je dodávaný aj s dotykovým perom.

Zdroj: neowin