Domov Novinky Microsoft pridal slovenský obsah do Windows 10 obchodu

Microsoft pridal slovenský obsah do Windows 10 obchodu

Zdielať

Operačnému systému Windows 10 sa veľmi darí, keďže vďaka možnosti zadarmo inovovať tak urobilo už vyše 200 miliónov používateľov. Avšak na to, aby chceli používatelia využívať vstavané aplikácie a Windows Obchod, musí Microsoft neustále pridávať nové tituly.

Microsoft slovenske aplikacie 01

Teraz svoju ponuku rozširuje o štyri exkluzívne pre slovenský trh. Prvou aplikáciou je Forbes Slovensko, ktorá umožní bezplatný prístup k obsahu tohto časopisu po dobu šiestich mesiacov (ale prvých 400 používateľov bude môcť k obsahu prístupovať o pol roka dlhšie), potom si bude používateľ môcť kúpiť predplatné za zvýhodnenú cenu. Druhou exkluzívnou aplikáciou je digitálne vydanie ženského časopisu Evita. Tento časopis je možné bezplatne čítať dlhšie – až rok, avšak toto predplatné získa iba prvých 300 používateľov, ktorí vyplnia formulár v aplikácii.

Microsoft slovenske aplikacie 02

Predposledná aplikácia zaujme hlavne fanúšikov Majka Spirita – ponúkne totiž jeho nezv27erejnený obsah, ako napríklad unikátne fotografie z jeho koncertov, video z nakrúcania klipu Šampuss či zábery z koncertu v New Yorku. Okrem tohto obsahu ponúkne aj zľavu na nákup z e-shopu Majka Spirita a iné výhody. Táto aplikácia vyjde už čoskoro spolu so štvrtou, o ktorej Microsoft zatiaľ nepovedal nič – má to byť tajomstvom.

Zdroj: TS Microsoft