Domov Novinky McDonald’s ponúka službu doručenia s novými partnermi

McDonald’s ponúka službu doručenia s novými partnermi

Zdielať

McDonald’s sa zameral na zlepšenie dostupnosti svojich produktov, keď k doterajšiemu partnerovi Wolt pribudli nové doručovacie spoločnosti Bolt Food a foodpanda.

Služba McDelivery bola pritom spustená v januári 2020 a počas dvoch rokov ju firma rozšírila nielen o nové lokality doručenia, ale aj o portfólio doručovaných produktov. Mnohí zákazníci si tak môžu od minulého roka objednať priamo pred dvere svojich domácností aj raňajky. Obľúbený reťazec rýchleho občerstvenia prevádzkuje službu v Bratislave, Košiciach, Trnave, Nitre, Žiline, Prešove, Trenčíne, vo Zvolene, Banskej Bystrici, Liptovskom Mikuláši i Martine. Po úspešnom naštartovaní a rozbehnutí služby s doručovacou spoločnosťou Wolt, prichádza firma s rozšírením ponuky doručovacích spoločností. Ponuka obľúbeného reťazca je už dostupná u oboch nových partnerov. Objednávky si môžu zákazníci v rámci rozvozových zón objednať v každý pracovný deň v čase od 10.30 do 22.00.

Platforma foodpandy poskytne zákazníkom možnosť objednať si z populárneho reťazca s rýchlym občerstvením v 10 mestách na Slovensku, kde pôsobí, čím pokryje celkovo 31 McDonald’s reštaurácií. Doručovacia služba Bolt Food je dostupná v 6 mestách a pokryje 27 prevádzok. Rozvozové zóny nových doručovacích služieb sú v rádiuse do 2,5 km, čo predstavuje doručenie objednávky kuriérom približne do 20 minút. V ponuke nových doručovacích partnerov sa nebude nachádzať raňajkové menu, ktoré bude zatiaľ dostupné iba v ponuke doručovacieho partnera Wolt.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno