Domov Novinky Majte smartfón pod kontrolou so SpyPhone Android Rec Pro

Majte smartfón pod kontrolou so SpyPhone Android Rec Pro

Zdielať

Odpočúvanie telefonických hovorov a monitoring všetkého, čo sa na telefóne a s telefónom deje, je často nevyhnutné v prípadoch, kedy ide o bezpečnosť osôb, alebo dôležitých informácií. Program SpyPhone Android Rec Pro zaistí prehľad o aktivitách a hovoroch na mobilných telefónoch so systémom Android.

Program diskrétne a utajene odosiela na zadanú e-mailovou adresu záznamy hovorov, kópie SMS a MMS správ, prípadne kópie fotografií nasnímaných mobilom a v neposlednej rade i údaje o polohe mobilu. Program SpyPhone Android Rec Pro odosiela na zadanú e-mailovú adresu prichádzajúce i odchádzajúce hovory vo formáte 3gp.

Nahrávanie prebieha dvomi spôsobmi, podľa typu mobilného telefónu. Prvým spôsobom je priame nahrávanie zo signálovej linky (u mobilov podporujúcich funkciu 2WCR), druhý spôsob predstavuje nahrávanie cez vlastný mikrofón mobilu. Program umožňuje odpočúvať i okolie mobilného telefónu, až do vzdialenosti 5 metrov.

Táto funkcia sa spúšťa pomocou príkazovej SMS odoslanej skryto na monitorované číslo. Samozrejmosťou programu je detailná evidencia hovorov, vrátane ich dĺžky a telefónneho čísla. Program ďalej odosiela na uvedený e-mail kópie SMS a MMS správ a kópie fotografií, ktoré sú telefónom nasnímané. Program taktiež lokalizuje telefón pomocou GPS údajov s presnosťou 5 metrov.

Program sa často využíva i pre monitorovanie a zabezpečenie vlastného telefónu a vlastnej bezpečnosti. Program sa ľahko inštaluje stiahnutím aplikácie na mobilný telefón a spustením inštalačného programu. Počas inštalácie je nutné pripojenie k internetu. Ten pracuje po inštalácii celkom samostatne, diskrétne a skryte.

Príkazové SMS správy, ktorými možno spúšťať a kontrolovať čiastkové funkcie programu, nie sú nijak signalizované a neobjavia sa v zozname správ. Program pre odpočúvanie mobilného telefónu SpyPhone Android Rec Pro sa dodáva na slovenský trh prostredníctvom internetového obchodu za 361 eur s DPH.

Predajca poskytuje technickú podporu vrátane prípadnej inštalácie programu na dodaný telefón. Program možno vyskúšať zadarmo po dobu troch dní. Súčasťou dodávky je i podrobný návod. Upozorňujeme však, že súčasná legislatíva a právne úpravy neumožňujú odpočúvať osoby bez ich súhlasu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno