Domov Novinky LG Zero: Elegantný telefón s kovovým telom

LG Zero: Elegantný telefón s kovovým telom

Zdielať

Spoločnosť LG predstavuje nový smartfón s elegantným kovovým telom. Prémiová novinka LG Zero s profilom len 7,4 mm a hmotnosťou 154 gramov ponúkne mierne zakrivený 5“ 2.5D ARC GLASS displej. Telefón je vybavený 13 MPx fotoaparátom s LED bleskom a možnosťou natáčať videá až vo Full HD kvalite.

LG Zero

Predný fotoaparát má rozlíšenie 8 MPx a ponúka tak výbornú kvalitu stále viac obľúbených selfie fotografií. LG Zero ponúka funkcie ako Gesture Interval Shot pre obstaranie štyroch za sebou idúcich fotografií jednoduchým gestom – zovretím a uvoľnením päste. Funkcia rozozná gesto dokonca až na vzdialenosť 1,5 metra, takže ani populárne selfie tyče nie sú prekážkou. Základom je procesor Qualcomm Snapdragon 410 a operačný sysýtém Android 5.0 Lollipop.

Telefón má 5“ displej s technológiou in-cell touch, ktorý okamžite reaguje na dotyk. Krivky mierne zaobleného 2.5D ARC GLASS splývajú s rámom telefónu. Ovládanie telefónu je už typicky na jeho zadnej časti, rovnako ako nový 1W reproduktor. LG Zero bude dostupný na slovenskom trhu koncom novembra za odporúčanú maloobchodnú cenu 239 euro.

Zdroj: TS