Domov Novinky LG údajne predal 3 milióny smartfónu G2

LG údajne predal 3 milióny smartfónu G2

Zdielať

LG G2Podľa správy Yonhap News, ktorý cituje miestnych analytikov, LG predala tri milióny smartfónov G2 po celom svete od uvedenia prístroja.

Toto posledné predajné číslo je vyššie než to, ktoré bolo nedávno oznámené. V tej správe sa písalo, že kórejský výrobca predal dva miliónoy kusov tohto smartfónu. Jeden milión LG G2 bolo predaných v období medzi augustom a septembrom. Zostávajúce dva milióny zariadení sa dostalo do rúk zákazníkov v poslednom štvrťroku tohto roka. Z troch miliónov kusov bolo 900 tisíc predaných na domácom trhu v Južnej Kórei.

Spoločnosť LG po predstavení G2 oznámila zámer predať 10 miliónov kusov LG G2, no do teraz predala spoločnosť “len” tri milióny kusov čo je bezpochyby ešte ďaleko od toho čo si LG vytýčil. Je otázne či G2 tento cieľ dosiahne kedže sa už pripravuje G3. No nechajme sa prekvapiť ako to bude z ďalším predajom G2.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokVeselé Vianoce Vám praje DigitalPortal.sk
Nasledujúci článokNSA môže nainštalovať spyware do všetkých iPhonov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno