Domov Novinky LG rozoslala pozvánky na akciu v Kórei

LG rozoslala pozvánky na akciu v Kórei

Zdielať

lg_logo_newLG prekvapuje, lebo doterajšie informácie ukazovali to, že spoločnosť predstaví G Pro 2 počas akcie MWC. Dnes však spoločnosť rozposlala pozvánky na udalosť v Kórei.

Táto udalosť sa koná 13. februára a hlavnou hviezdou bude pravdepodobne predstavenie druhej generácie phabletu G Pro 2. Pokiaľ by to nebolo predstavenie LG G Pro 2, tak to bude v tomto mesiaci veľké prekvapenie. Nástupca Optimus G Pro sa už objavil na niekoľkých fotografiách, ktoré ukazujú zadnú časť  a hovorí sa o 6 palcovom displeji s 1080p rozlíšením.

LG pozvanka

LG Optimus G Pro bol predstavený začiatkom roka 2013 a bol to najlepší phablet na trhu. Bohužiaľ nikdy nedosiahol svojho plného potenciálu. Dúfajme len, že sa Kórejci tentoraz poučili.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokMSI J1800I: Mini-ITX s Intel Bay Trail-D
Nasledujúci článokSamsung prináša aktualizáciu na KitKat
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno