Domov Novinky LG predstavuje intuitívny a individualizovaný UX 4.0

LG predstavuje intuitívny a individualizovaný UX 4.0

Zdielať

Spoločnosť LG predstavila najnovšie používateľské prostredie pre mobilné zariadenia – LG UX 4.0. To bude súčasťou LG G4, očakávanej novinky tohto roku, ktorá bude uvedená koncom apríla 2015 v Londýne. Vylepšené prostredie ponúkne používateľom jednoduché a intuitívne ovládanie, možnosť manuálneho nastavenia fotoaparátu či rad ďalších funkcií.

LG UX 01

Od predstavenia telefónu LG Optimus G v roku 2012 je každoročne spoločne s novou vlajkovou loďou radu G uvedené aj nové používateľské prostredie. Predchádzajúce verzie UX sa zameriavali na väčší komfort pri používaní smartfónov, avšak LG UX 4.0 používateľom prinesie aj optimalizované a individualizované prostredie.

Niektoré funkcie majú jednoduchšie ovládanie. Quick Shot možno teraz spustiť jednoduchým dvojklikom zadného tlačidla alebo smart Bulletin automaticky generuje dôležité informácie z rôznych aplikácií na jednu stránku pre čo najväčšie používateľské pohodlie.

LG UX 02

Nastavenie kalendára umožňuje jednoduché organizovanie času pomocou jednoduchých gest, presúvanie udalostí aj synchronizáciu s účtami na sociálnych médiách. Vylepšená funkcia Smart Notices obsahuje aktuálne informácie o počasí, doprave a ďalšie dáta, ktoré zodpovedajú dennej rutine alebo plánom podľa bežného správania či kalendára používateľa.

Zdroj: TS