Domov Novinky LG G Flex so samoopravujúcim krytom na videu

LG G Flex so samoopravujúcim krytom na videu

Zdielať

LG G Flex oficialnePri predstavení prvého zakriveného smartfónu LG G Flex bol spomínaný aj zadný kryt, ktorý sa sám opravuje. Ako to funguje?

LG G Flex sa dnes dostáva do predaja v Južnej Kórei. Taktiež bolo predstavené aj príslušenstvo pre G Flex, ktorý je nižšie v článku. Dnes sa na internete objavilo video z Francúzska, ktoré je akým si prvým pohľadom na smartfón. Majte na pamäti, že pozeráte na 6 palcový displej s rozlíšením 1280×720 pixelov, hustota je 245 ppi. Vo videu nižšie je aj smartfón otočený displejom nadol a vyvíjaný určitý tlak na stred zadného krytu. Jedným z výnimočných vlastnosti zadného krytu LG G Flex je samoopavujúca schopnosť, ktorá pomáha opraviť škrabance na zadnej strane telefónu. Tento proces musíte vidieť, aby ste uverili čo je dôvod, vytvorenia tohto videa. 

lg-g-flex-prislusenstvo

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokDve SIMky, jeden smartfón. Funkčné a lacné riešenie
Nasledujúci článokSmartfón Nokia 1820 a tablet Nokia Lumia 2020 na MWC 2014?
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno