Domov Novinky LeTV LeMax Pro získal v AnTuTu neuveriteľných 133357 bodov

LeTV LeMax Pro získal v AnTuTu neuveriteľných 133357 bodov

Zdielať

Procesor Qualcomm Snapdragon 820 je jasným príkladom enormného pokroku mobilného priemyslu. Výkon tohto procesora sa bez najmenších problémov môže rovnať s konzolami modernej generácie. Výrobcovia sa teda snažia využiť silu novinky vo svojich nadchádzajúcich vlajkových lodiach.

LeTV One Pro

Touto cestou sa vydala aj spoločnosť LeTV, ktorá pomaly naberá na popularite. K vzostupu spoločnosti má dopomôcť aj nová vlajková loď, LeTV LeMax Pro. Novinka bude disponovať spomínaným procesorom Snapdragon 820, ktorému dopomôže 4 GB RAM pamäte.

LeTV LeMax Pro X910 AnTuTu 01

Interné úložisko bude disponovať 64 GB kapacitou. Úniky informácií taktiež potvrdili prítomnosť 5,5-palcového Quad HD displeja, 21 MPx fotoaparátu a najnovšieho Androidu 6.0 Marshmallow. LeTV LeMax Pro sa ukázal aj v známom benchmarku AnTuTu, v ktorom získal neuveriteľných 133357 bodov.

LeTV LeMax Pro X910 AnTuTu 02

Pre zaujímavosť, napríklad veľmi očakávaný smartfón, Xiaomi Mi5, získal ”iba” 101 000 bodov. Tento súboj nadupaných smartfónov by mohol byť krásnym predkrmom pre budúci rok, v ktorom sa chystá nejedna skvelá novinka v technologickom svete.

Zdroj: Phonearena