Domov Novinky Kovový Huawei G8 prichádza na slovenský trh

Kovový Huawei G8 prichádza na slovenský trh

Zdielať

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh elegantný, celokovový smartfón Huawei G8. Vyniká 5,5-palcovým Full HD displejom, osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 615 a veľkou 3000 mAh batériou. Zároveň ponúka kvalitu 13 MPx fotoaparátu, druhú generáciu snímača odtlačkov prstov pre zabezpečenie, aj podporu GLONASS pre ešte jednoduchšiu navigáciu a duálnu anténu pre ešte lepší príjem signálu.

Huawei G8 01

Na Slovensku bude dostupný prostredníctvom troch najväčších operátorov a aj na voľnom trhu. Nový Huawei G8 sa ukrýva v tele s rozmermi iba 152,5×76,5×7,5 mm. Elegantný vzhľad dosiahol model G8 aj vďaka svojmu hliníkovému telu s následným procesom pieskovania, pri ktorom tie najjemnejšie zrnká piesku vytvoria dokonale hladký povrch.

Huawei G8 02

Nový model ponúka 5,5-palcový Full HD dotykový displej s rozlíšením 1920×1080 pixlov a farebným gamutom až 85 %, ktorý tak ponúka ešte prirodzenejšiu reprodukciu farieb. Smartfón disponuje pomerom displej k telu prístroja na úrovni 76%. Displej je vďaka tretej generácii Gorilla Glass vysoko odolný proti poškriabaniu aj nárazu, napriek tomu je ešte citlivejší pri rozpoznaní dotyku. Zakrivenie hrán 2,5D ešte viac umocňuje jeho elegantný vzhľad. Huawei G8 je na Slovensku dostupný od 2.11.2015.

Zdroj: TS