Domov Novinky Koledy naživo? So Samsung Wireless Audio 360 žiadny problém

Koledy naživo? So Samsung Wireless Audio 360 žiadny problém

Zdielať

Reproduktory s konvenčným šírením zvuku jedným smerom vedia uchvátiť každého diváka. Ale čo ak si chcete vychutnať hudbu pri predvianočnom upratovaní? Tam sa ich sila a efekt strácajú. Samsung preto prišiel s netradičným konceptom a technológiou v podobe reproduktorov s názvom Samsung Wireless Audio 360 a označením WAM6500 a WAM7500.

Samsung Wireless Audio 360 01

Nezáleží na tom, kde v priestore sa pohybujete, všade ste pohltení rovnakým plnohodnotným zvukom z reproduktora s 360° pokrytím priestoru, ktorý naplní zvukom celú miestnosť. Prevratný spôsob kvalitnej zvukovej reprodukcie zabezpečuje technológia „Ring Radiator“, s využitím ktorej je zvuk šírený v okruhu 360° a je dokonale vyvážený pre ideálny poslucháčsky zážitok. Reproduktory sú vyrobené z prémiových materiálov a ich štýl ladí s akýmkoľvek interiérom, čiže aj s tým vašim.

K dispozícii sú dva typy – model stojaci WAM7500 a model prenosný WAM6500. Stojaci typ ponúka štýlový dizajn v kombinácii s prémiovým zvukom. Prenosný typ má v sebe zabudovanú batériu, vďaka ktorej je možné vychutnať si skvelý zvuk kdekoľvek – doma aj vonku. Môžete si ho tak presúvať napríklad po byte tam, kde sa vám to práve hodí. Oba modely je možné jednoducho pripojiť k televízoru, soundbaru alebo mobilným zariadeniam vďaka technológii Multiroom.

Samsung Wireless Audio 360 02

Technológia Multiroom, ktorá sa ovláda rovnomennou aplikáciou nainštalovanou vo vašom smartfóne, prepojí audio zariadenia v domácnosti prostredníctvom Wi-Fi a zaistí ničím nerušené počúvanie hudby z rovnakého zdroja v rôznych miestach domácnosti. Umožňuje jednoduché zdieľanie hudobných skladieb z rôznych zariadení, ktoré máte doma a sú prepojené prostredníctvom Wi-Fi alebo LAN.

Nová verzia aplikácie Multiroom je dostupná ako pre zariadenia so systémom Android, tak pre iOS, a ponúka najrôznejšie funkcie – ovládanie reproduktorov, hudobných zdrojov a playlistov, vyhľadávanie v zozname skladieb podľa najrôznejších špecifikácií, či možnosť vyhľadávania v zariadeniach pripojených k sieti. Oba modely sú k dispozícii v bielej alebo čiernej farbe.

Zdroj: TS