Domov Novinky Kodak IM5 sa začína predávať v Holandsku

Kodak IM5 sa začína predávať v Holandsku

Zdielať

Smartfón Kodak IM5 je prvý počin na trhu s telefónmi, ktorý táto zväčša fotografická firma predstavila. Predstavený bol už pred pár mesiacmi, kedy bolo aj oznámené, že sa začne predávať vo Veľkej Británií v marci alebo apríli. Z neznámych dôvodov sa tak ale nestalo a začal sa predávať až dnes – v Holandsku.

Kodak IM5

Smartfón sa predáva za cenu 280 eur, objednať ho je ale možné aj s mobilnými paušálmi od holandských operátorov. Za túto sumu dostane používateľ smartfón pomerne skromných parametrov. Konkrétne 5“ displej s HD rozlíšením (720p), osemjadrový procesor Mediatek MT6592 s taktom 1,7 GHz a len 1 GB RAM, veľkosť vnútornej pamäte je len 8 GB, možno ju však rozšíriť o pamäťovú kartu do 32 GB. Batéria ponúka kapacitu 2100 mAh.

Kodak IM5-2

Kodak IM5 ponúka 13 MPx zadný fotoaparát s LED diódou a malým ovládačom, zameraným na jednoduché zdieľanie a tlačenie fotografii. Operačným systémom je Android 4.4 KitKat, ale výrobca sľubuje aj aktualizáciu na Android 5.0 Lollipop. To, či sa smartfón na trhu presadí, je veľmi otázne vzhľadom pre vysokú cenu a slabšie parametre.

Zdroj: Smartphoneshop

Zdielať
Predchádzajúci článokNepamätáte si PIN? Skúste smajlíky!
Nasledujúci článokSamsung a BlackBerry údajne pripravujú spoločný smartfón
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno