Domov Návody Kde uverejniť reklamu, či produkt na internete?

Kde uverejniť reklamu, či produkt na internete?

Zdielať

Internet je úžasný, ponúka nám neobmedzenú voľnosť, zdieľať fotografie, či v reálnom čase komunikovať aj s človekom, ktorý je na opačnej pologuli Zeme. Internet ponúka aj možnosti na propagáciu produktov a webstránok.

facebook-reklama

Začínajúci podnikatelia si môžu reklamným spôsobom na internete získať milióny potencionálnych zákazníkov a taktiež aj fanúšikov pre ich stránky na sociálnych sieťach. Existuje niekoľko nástrojov, ktoré to umožňujú, či už platené, alebo sú zdarma.

Stránka Addmefast ponúka prepagáciu webstránok a taktiež aj stránok na sociálnych sieťach, propagácia YouTube kanálov, videí, či odberov. Celý systém je úplne jednoduchý, po registrácii má používateľ 50 bodov, ktoré sú k dispozícii, po pridaní stránky a nastavenia bodov, napr. 4 na klik, sa za každé zobrazenie webstránky, alebo like na facebookovej stránke odpočítajú 4 body za každý like, ktorý tam odklikne používateľ Addmefastu.

addmefast

V prípade, že si spustí používateľ sekciu s Facebook Likes zo strany takzvaného klikača, po rozkliknutí a otvorení danej FB fanpage iného používateľa a kliknutím na like sa pripočíta daný počet bodov, ktorý daný používateľ ponúka a takto získavate body, ktoré používateľovi môžu byť následne odpočítané za klikanie na stránky, či produkty.

Mnoho používateľov si mýli službu Adwords a Adsense. Služba Adwords propaguje používateľovu webstránku vo vyhľadávaniach Google, alebo na iných partnerských stránkach.

adsense google_reklama

Adsense ponúka zarábanie z reklám umiestnených v používateľových videách na YouTube a taktiež aj reklám, ktoré sú umiestnené na používateľových weboch. Tieto služby sú ale všetky platené priamo používateľovi na účet a hodnotia sa najmä kliky na reklamu skôr pred videním.

adwords etarget

Spoločnosť Etarget je zameraná najmä na zobrazovanie reklám vrámci partnerských webov. V prípade, že si u nich uverejníte reklamu a zaplatíte, určite nebudete ľutovať, môžu ju zobraziť na viac ako 700 slovenských weboch, čo má výhodu najmä v tom, že ide o domáce – slovenské publikum, z ktorých sa razom môžu stať vaši zákazníci, či odberatelia.

facebook-reklama
Facebook je každodenným zastavením miliónov používateľov. Používateľov produkt, či reklamu možno umiestniť taktiež aj tu a ukázať ju miliónom používateľov. Vrámci platby za reklamu si vyberie každý vklad a aj rozsah, koľkým ľuďom sa používateľova reklama ukáže. Facebook využívajú milióny ľudí rôznych vekových kategórii a zo všetkých ponúkaných možností je Facebook zrejme najlepšou voľbou.

Všetky z týchto nástrojov maju radu výhod, i nevýhod. Addmefast ponúka zdarma zdieľanie vašej stránky, či už www stránky, tak aj FB stránky, YouTube videí v prípade, že má používateľ dostatok bodov, ktoré si môže taktiež zdarma naklikať. Adsense, Adwords, Etarget, Facebook, inzerovanie reklamy v týchto sieťach je spoplatnené.