Domov Novinky Intel rozširuje príležitosti pre vývojárov

Intel rozširuje príležitosti pre vývojárov

Zdielať

V prejave na podujatí Intel Developer Forum (IDF) predstavil CEO spoločnosti Intel, Brian Krzanich nové produkty, nástroje a programy, ktoré podporujú rastúcu personalizáciu výpočtovej techniky a opísal trendy, ktoré už teraz vytvárajú nové príležitosti pre vývojárov v nebývalej miere.

Intel IDF 2015

Krzanich povedal, že výpočtová technika sa čoraz viac personalizuje, čím vylepšuje takmer všetky oblasti života. „Počítače sú na našich stoloch, v našich taškách, nosíme ich, sú v našich domovoch i na našich telách. Sú čoraz inteligentnejšie, prepojenejšie a navyše získavajú zmyslové poznanie a stávajú sa predĺžením nás samých.” Okolo spoločnosti Intel sa tvorí ekosystém, ktorý reaguje na nové príležitosti v oblasti výpočtovej techniky.

Krzanich sa v prejave jednotlivo zameral na viaceré základné produkty, technológie a nástroje z dielne spoločnosti, ktoré pomôžu vývojárom priniesť rôznorodosť zážitkov. Predstavil tiež veľký počet aktualizácií v technológii Intel RealSense, ktorá prinesie vnímanie hĺbky pre ešte viac zariadení a aplikácií.

Zdroj: TS