Domov Novinky Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent

Zdielať

Spoločnosť Huawei spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutočným darčekom pre našich blízkych sme totiž my sami a náš čas, ktorý s nimi cez Vianoce strávime.

huawei-bepresent

V tomto duchu sa nesie aj televízna reklama s Jaromírom Jágrom. Huawei tiež podporí charitatívnu organizáciu Srdce na dlani. Kampaň spoločnosti chce motivovať ľudí, aby počas vianočných sviatkov aspoň na chvíľu odložili svoje smartfóny a strávili tieto vzácne chvíle so svojimi blízkymi. Kampaň, ktorej súčasťou je aj televízna reklama, prebehne v 26 krajinách regiónu CEE a Nordics (strednej, východnej a severnej Európy).

Kľúčovou súčasťou globálnej kampane je TV reklama, v ktorej sa pre Českú republiku a Slovensko objavuje ambasádor značky, hokejová legenda Jaromír Jágr. Na Slovensku myšlienku podporí aj rad známych osobností a celebrít, medzi nimi: hokejista Tomáš Tatar či vlogger Menameselassie a ďalší. Huawei cez Vianoce tiež obdaruje deti v detských domovoch. Hodnotu darov, ktoré spoločnosť odovzdá charitatívnej organizácii Srdce na dlani, určia používatelia Facebooku.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno