Domov Novinky Huawei Ascend P6 má potvrdeného nástupcu

Huawei Ascend P6 má potvrdeného nástupcu

Zdielať

huawei-logoNedávno sme na našom webe uverejnili recenziu na Huawei Ascend P6, ktorý našu redakciu veľmi zaujal hlavne vďaka ultratenkému dizajnu a prostredím operačného systému. Huawei do tela tenkého 6,2 mm priniesla zaujímavú kombináciu parametrov a ceny, ktoré sa pohybuje v TOP 20 najpredávanejších smartfónov na Slovensku.

Preto sa nedivme tomu, že Huawei chce už v blízkej budúcnosti predstaviť jeho nástupcu. To, že tento smartfón bude niesť označenie Ascend P6S potvrdil aj prezident spoločnosti Xu Xin Quan. Novinka si mala zobrať ponaučenie z nedostatkov prvej generácie, ktorá nemala až tak výkonný čip.

Nový model má teda ponúknuť nový osemjadrový procesor (samostatne pracujúcimi jadrami), ktoré by mali zabezpečiť ešte vyšší výkon. Pocítiť by sem to mali najmä pri graficky náročných hrách a prejaviť by sa to mohlo aj pri nižšom prehrievaní zariadenia. Kedy a  za akú cenu sa dostane Huawei Ascend P6S na trh je zatiaľ neznáme.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokQualcomm predstavil nový procesor Snapdragon 805
Nasledujúci článokTipy na Vianočné darčeky pre ženu
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno