Domov Novinky Honor 50 bude predstavený v Šanghaji 16. júna

Honor 50 bude predstavený v Šanghaji 16. júna

Zdielať

Už nejaký čas je verejným tajomstvom, že značka Honor pripravuje nové telefóny.

O sérii Honor 50 sa na sieti diskutuje už pomerne dlho a podľa najnovšej správy z mája by mal podporovať služby a aplikácie Google. Stále však zostával záhadou dátum uvedenia nových zariadení na trh a to, či pôjde o globálnu alebo čínsku prezentáciu. Na obe tieto otázky dnes odpovedal čínsky portál Weibo priamo na oficiálnom účte Honoru. Krátka správa potvrdila, že séria Honor 50 bude oficiálne predstavená 16. júna a prezentácia sa uskutoční v čínskom Šanghaji. Séria bude obsahovať tri telefóny: štandardnú verziu, verziu Pro a verziu Pro Plus.

Už skôr bolo potvrdené, že štandardná verzia bude používať procesor Qualcomm Snapdragon 778G. Rovnaký procesor sa očakáva aj vo verzii Pro a model Pro Plus by mal dostať Qualcomm Snapdragon 888 (toto však nie ešte potvrdené). Hoci sa predstavenie uskutoční v Číne, určite sa uskutoční aj celosvetová prezentácia. Je to najmä preto, že európske trhy značka Honor určite neminie a tiež preto, že je potvrdená podpora GMS (Google Mobile Services – teda Google služby, pozn. red.).

Veľa sa hovorí aj o atypickom module hlavného fotoaparátu. Tvoria ho dva veľké kruhy, v ktorých sú umiestnené tri senzory. Jeden z nich je údajne periskop. Ďalej sa očakáva, že telefóny budú ponúkané v troch farebných variantoch. Ostatné špecifikácie zostávajú neznámou, ale do predstavenia je ešte dosť času na to, aby sme sa predsa len dozvedeli niečo navyše.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno