Domov Novinky Hodinky Samsung Gear S2 v dizajnových variantoch od Mendiniho

Hodinky Samsung Gear S2 v dizajnových variantoch od Mendiniho

Zdielať

Samsung začal prvý novembrový týždeň na Slovensku predávať najnovší model inteligentných hodiniek Gear S2. Kruhová luneta hodiniek je vyrobená z nerezovej ocele, k dvom základným variantom (športové Gear S2 a elegantné Gear S2 classic) si je možné stiahnuť rôznorodé digitálne ciferníky, ktorých podobu navrhol Alessandro Mendini.

Samsung Gear S2 01

Vtip, vkus a zmysel pre farby ateliéru Mendini sa premietli aj do ponuky výmenných remienkov pre športovú verziu Gear S2. Tie bude možné kúpiť od 39,90 eur s DPH. Dostupnosť jednotlivých ciferníkov a remienkov sa môže počas začiatku predaja líšiť. Nové hodinky pomáhajú tiež s udržaním dobrej fyzickej kondície. Vďaka 24-hodinovému záznamu denných činností a motivačným upomienkam majú majitelia hodiniek neustály prehľad o svojich aktivitách.

Samsung Gear S2 02

Súčasťou je napríklad aj prehľad o príjme vody a kofeínu. Vďaka dostatočne veľkému úložisku Samsung Gear S2 je možné do hodiniek nahrať až 300 skladieb. Po synchronizácii s telefónom tak majú užívatelia svoj obľúbený playlist vždy po ruke. A to aj v prípade, že si vyrazia zabehať a telefón nechajú doma. Prepínanie skladieb počas prehrávania, rovnako ako približovanie mapy prebieha jednoducho otočením lunety na ciferníku.

Zdroj: TS