Domov Novinky Hľadáme SK / CZ nadšencov technológií

Hľadáme SK / CZ nadšencov technológií

Zdielať

Ponúkame bezplatnú stáž primárne pre študentov žurnalistiky, technických smerov a marketingu (avšak to nie je podmienkou) na pozíciu redaktora, ktorý by sa primárne staral o obsahu pre stránku www.digitalportal.sk (písanie noviniek zo sveta IT a technológií, preklad zahraničných článkov a zdrojov) a taktiež sociálne siete (facebook). Veľkou výhodou do budúcna pri hľadaní práce je možnosť pridať si nové referencie a vylepšiť tak svoj životopis.

Ponuka stáže bude prebiehať online, doba stáže je minimálne na 2-3 mesiace. Miluješ smartfóny, notebooky, headsety a chceš si novinky na trhu vyskúšať medzi prvými? Pridaj sa k nám na DigitalPortal.sk, naučíme ťa ako písať a poskytneme ti potrebné vedomosti, skúsenosti a know how, ktoré môžu byť odrazovým mostíkom tvojej kariéry.

Čo za to požadujeme? Prehľad v oblasti, o ktorej chceš písať a aspoň priemernú kvalitu písomného prejavu. Napokon aj čas. Ak môžeš písaniu obetovať hodinu až dve denne, je to ideálne. No ak máš čas iba raz za týždeň, nie je to zrejme pre teba. Fungujeme na redakčnom systéme WordPress, je to ľahké a jednoduché (v prípade potreby zaučíme). Okrem písania tak získaš ďalšie skúsenosti (s WordPress redakčným systémom) čo je ďalší bonus pri hľadaní zamestnania a know-how.

Nezáleží nám na tom, kto si, pokojne to môžeš robiť aj popri škole, práci či na dôchodku. Ozvi sa nám na info@digitalportal.sk