Domov Novinky Google Pixel 6 môže priniesť späť Active Edge

Google Pixel 6 môže priniesť späť Active Edge

Zdielať

Active Edge (spúšťanie asistenta Google stlačením telefónu) bol predstavený s telefónom Pixel 2 a bol prítomný aj v modeloch 3 a 4.

Potom sa však už funkcia v modeloch Pixel 5 neobjavila, avšak pribudla funkciu nazvanú Battery Share (t. j. reverzné bezdrôtové nabíjanie). Podľa Mishaala Rahmana z XDA budú nadchádzajúce modely Pixel 6 a 6 Pro podporovať Active Edge aj Battery Share. Oba telefóny sa pravdepodobne budú dodávať bez nabíjačky v balení, základný telefón bude mať kapacitu batérie 4614 mAh, Pro bude mať 5000 mAh. Objavili sa ďalšie podrobnosti o telefónoch Google. Budú pre ne k dispozícii oficiálne látkové puzdrá.

Základný dostane tri farby (Stormy Sky, Light Rain a Cotton Candy), veľký (Pro model) dostane štyri (Stormy Sky, Light Frost, Golden Glow a Soft Sage), ktoré si u predajcu všimol Roland Quandt. Samotné telefóny budú k dispozícii každý v troch farbách, pričom budú mať spoločnú len čiernu farbu (pravdepodobne preto majú oba kryty Stormy Sky). Rad Pixel 6 bude pravdepodobne predstavený v polovici októbra, bude mať vlastný SoC, vylepšené fotoaparáty a čítačky odtlačkov prstov v displeji, čo je ďalší odklon od predchádzajúcich modelov.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno