Domov Novinky Google Nexus 5 na Slovensku

Google Nexus 5 na Slovensku

Zdielať

nexus5-play-storeGoogle Nexus 5  po včerajšom predstavení sa začal predávať na Google Play Store za cenu 349 € čo je celkom príjemná cena, ale nebolo by to Slovensko, keby sa tu ceny nepreháňali. Snáď sa to zmení keď začnú predávať Nexus 5 aj ďalšie internetové obchody.

Dnes sa na internetovom obchode Hej.sk sa objavil Nexus 5 no cena je o 100€ väčšia ako na Google Play. Ide o 16 GB verziu a možnosť objednať si v bielej alebo čiernej farbe. Doručenie je potom kuriérom zadarmo. Preto pokiaľ človek bude chcieť ušetriť tak si ho objedná z Google play obchodu, ale problém je to, že Google Play obchod nie je na slovensku dostupný. Môžme len dúfať, že táto cena ešte pôjde nižšie a prístupný bude vo viacerých obchodoch. Neviem prečo Google ešte stále neotvoril obchod aj na slovensku. Ale je to na každom z Vás kde si smartfón zakúpite.

Zdroj: Hej.sk

Zdielať
Predchádzajúci článokAplikácie a Laucher Nexus 5 sú k dispozícií na stiahnutie
Nasledujúci článok31,5 palcový Dell UltraSharp UP3214Q prichádza na trh
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno