Domov Novinky Expenzia World of Warcraft hlási milión predobjednávok

Expenzia World of Warcraft hlási milión predobjednávok

Zdielať

World of Warcraft Warlords of DraenorWorld of Warcraft bude oslavovať 10. výročie svojho založenia už v tomto roku, pôvodný Warcraft už bude mať 20 rokov. Napriek tomu, že má vzostupy i pády, 10 rokov je neuveriteľne pôsobivé pre akúkoľvek hru. Najnovší datadisk, Warlords z Draenoru ešte nie je vonku, ale Activision Blizzard sa už predalo viac ako 1 milión kópií v predobjednávke. 

Spoločnosť tiež odhalila, že celkový počet hráčov World of Warcraft klesol na 7.800.000-7.600.000 počas posledného štvrťroka, napriek tomu je to stále poriadne veľa. Dodávame, že kedysi ich bolo o pár miliónov viac. Piaty datadisk World of Warcraft prichádza po The Burning Crusade (2007), Wrath of Lich King (2008), Cataclysm (2010) a Pandaria (2012). Warlords z Draenoru prinesie sedem nových zón, zvýšenie levelu na 100 a dáva hráčom možnosť okamžite spustiť ľubovoľný jeden charakter na úrovni 90, aby bola hra vyrovnanejšia, za ďalšie sa bude platiť až 60 dolárov (za tretiu či štvrtú postavu).

Dodávame, že Blizzard už asi nechce situáciu ako minule, keď jeden hráč obsadil server so spoluhráčmi okolo lv 90 a zabíjalivšetkých hráčov, ktorí sa len levelu priblížili, aby ako prvý na svete získal komplet všetky itemy a buildy. Uvidíme, koľko toho ešte WoW vydrží… Aj vy ste zvedavý?

Zdroj: Techspot

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno