Domov Novinky Do predaja prichádza Wi-Fi AP so vzdialenou správou

Do predaja prichádza Wi-Fi AP so vzdialenou správou

Zdielať

Spoločnosť Netgear uvádza na český a slovenský trh firemný trojpásmový bezdrôtový prístupový bod Netgear WAC540 séerie Insight.

Novinka ponúka kombináciu rýchleho bezdrôtového pripojenia a vzdialenej správy odkiaľkoľvek na svete. Dizajnovo prepracovaný trojpásmový bezdrôtový prístupový bod v sebe ukrýva Wi-Fi štandard 802.11ac Wave 2, technológiu 4×4 MU-MIMO, pokročilý roaming a sériu ďalších funkcií (napr. Load balancing, airtime fairness či beamforming), vďaka ktorým zaisťuje rýchle a stabilné bezdrôtové pripojenie o celkovej rýchlosti prenosu dát až 3 Gbps (400 Mbps v 2,4GHz pásme a 867 Mbps, resp. 1733 Mbps v 5GHz pásme).

Súčasťou prístupového bodu je tiež dvojica gigabitových ethernetových portov s podporou PoE+ a funkciou Auto Uplink. Jednotlivé porty môžno vzájomne prepojiť a zdvojnásobiť tak celkovú prenosovú rýchlosť. Bezpečnosť zariadenia i celej siete zabezpečuje podpora WPA/WPA2, filtrácia adries MAC aj blokácie SSID. Výhodou je jednoduché nastavenie, konfigurácia a správu odkiaľkoľvek na svete vďaka mobilnej aplikácie, či webstránky Netgear Insight. Bezdrôtový prístupový bod WAC540 je v predaji za odporúčanú cenu 241 eur.