Domov Novinky Deň dopravy zdarma už budúci týždeň

Deň dopravy zdarma už budúci týždeň

Zdielať

Tento rok nakúpite s dopravou zadarmo v 372 e-shopoch. Práve toľko internetových obchodov sa doteraz zapojilo do druhého ročníka akcie Deň dopravy zdarma. Ten na Slovensku a v Česku organizuje najväčší porovnávač cien Heureka.sk. Deň dopravy zdarma potrvá 24 hodín od 12:00 18. novembra do 12:00 19. novembra.

Zabezpecene https

Všetky zapojené e-shopy majú navyše certifikát Overené zákazníkmi. Tento certifikát získa e-shop na základe hodnotenia zákazníkov, nakupujúci tak nemusí mať obavy o jeho dôveryhodnosť. Doprava zdarma je stále silným lákadlom a hrá pri rozhodovaní o nákupe jednu z kľúčových rolí. Počas prvého ročníka Dňa dopravy zdarma v roku 2014 v slovenských e-shopoch až 1,77 milióna eur.

Počas 24 hodín uskutočnili Slováci v e-shopoch zapojených do projektu 17 421 objednávok a nakúpili 36 628 produktov. Zákazníci počas Dňa dopravy zdarma ušetrili na dopravných nákladoch 65 503 eur. Vlani sa do akcie zapojilo 255 domácich internetových obchodov. Inšpiráciou pre akciu je Freeshippingday.com, ktorý vznikol v USA a tento rok sa chystá už jeho ôsmy ročník. Každoročne sa akcia stretáva s obrovským záujmom e-shopov aj zákazníkov.

Zdroj: TS