Domov Novinky Colorful oficiálne predstavuje iGame GTX 1080Ti Vulcan X OC

Colorful oficiálne predstavuje iGame GTX 1080Ti Vulcan X OC

Zdielať

Colorful, výrobca grafických kariet a základných dosiek, vydáva najvýkonnejšiu GeForce grafickú kartu do svojej rodiny iGame. Colorful iGame GTX 1080Ti Vulcan X OC predstavovuje najmodernejšie chladenie grafickej karty pre lepšie možnosti pretaktovania.

Karta je vybavená 3584 CUDA jadrami a 11GB pamäťami GDDR5X. Táto GPU je rýchlejšia ako Titan X a zabezpečuje herný výkon vo 4K alebo VR-podporovaných tituloch. Podľa údajov na krabici sa karta dostane až na 2 GHz taktu so základnou frekvenciou 1,6 GHz, má 3584 CUDA jadier poskytujúcich vynikajúci výkon doplnený o 11 GB GDDR5X a 352-bitovú zbernicu, čo poskytuje priepustnosť pamätí navrhnutých tak, aby dodávali nekompromisný výkon v každom titule i pri Ultra HD rozlíšením 4K alebo hladký chod VR.

Nová karta obsahuje tri 92mm ventilátory a chladič so 6 medenými heatpipes vybavených chladiacim modulom navrhnutým a optimalizovaným s výkonom o 20% viac, než u konvenčného vzduchového chladenia.

Vďaka technológii striebrenie má karta zlepšenú 16+2 fázovú digitálnu napájaciu kaskádu pre energetickú účinnosť a výkon. Dizajn elektrickej energie obsahuje komponenty vrátane DualMOS MOSFET, ktoré umožňujú pokročilú efektivitu a zníženie EMI, rovnako ako celkové zníženie tepla.

Zdroj: TechPowerUp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno