Domov Novinky Čo prinesie OnePlus 2? Poznáme jeho parametre!

Čo prinesie OnePlus 2? Poznáme jeho parametre!

Zdielať

Spoločnosť, ktorá stojí za smartfónom OnePlus One plánuje predstaviť druhý TOP model. Ak bude smartfón druhej generácie rovnako výborný ako jeho prvá verzia, alebo nebodaj aj lepší, možno očakávať ďalšieho „zabijaka“, ktorý bude konkurovať aktuálnym TOP zariadeniam.

oneplus-two-phone-tease

Najnovšie špekulácie hovoria, že OnePlus 2 bude zrejme predstavený počas júla tohto roku. To, aká bude skutočnosť sa necháme prekvapiť. Taktiež informácie hovoria o tom, že bude mať procesor od spoločnosti Qualcomm. Keďže Snapdragon 810 má údajne problémy s prehrievaním, spoločnosť musí počkať na jeho novšiu verziu a aj to je možný dôvod prečo nebol OnePlus 2 predstavený už tento mesiac.

Potvrdené informácie hovoria o tom, že nová vlajková loď bude mať 5,5“ Quad HD displej, Snapdragon 810, 4 GB RAM a batériu s kapacitou 3300 mAh. Iné správy zase hovoria o tom, že smartfón bude mať hlavný 16 MPx fotoaparát a vpredu nad displejom 5 MPx fotoaparát. Taktiež údajne by mal byť OnePlus 2 vyhotovený z kovu.

oxygenOS

Tu však špekulácie nekončia, ale hovorí sa aj o tom, že OnePlus 2 má mať podobný dizajn ako Oppo Find 7 spolu s laserovým zameriavaním a čítačku odtlačkov prstov. Operačným systémom bude Android, ale nebude to od CyanogenModu ale ich vlastný s názvom OxygenOS. Podľa informácii od generálneho riaditeľa (CEO) spoločnosti je známe, že OnePlus 2 bude stáť 2499 jüanov (cca 350 eur).

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu OnePlus One poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Techradar