Domov Novinky Čo bude hit tohtoročných Vianoc?

Čo bude hit tohtoročných Vianoc?

Zdielať

Najkrajšie sviatky v roku sú onedlho tu a obchodníci sa pripravujú na nápor zákazníkov. Nečakajte a nakúpte si vianočné darčeky online v predstihu. V rebríčku tohtoročných vianočných hitov nebudú chýbať okrem elektroniky ani spoločenské hry, audioknihy či stavebnice z lega.

Vianocne_darceky

Vianoce sú sviatkami pohody a pokoja. Pár dní pred nimi to však v obchodoch vrie, preto si netreba nechávať nákup darčekov na poslednú chvíľu. Nakúpte najväčšie hity tohtoročných Vianoc online z pohodlia svojho domova a vyhnite sa zbytočnému stresu. Podľa Heureky, ktorá je najväčším nákupným vyhľadávačom a porovnávačom cien sa ani tento rok tradične nezaobídeme bez elektroniky. Pod vianočným stromčekom môže tak potešiť nová televízia či herná konzola Xbox, ktorá sa aj naďalej teší na Slovensku obľube.

Či už preferujete vôňu klasickej knihy, alebo skôr praktickosť tej elektronickej či audio, knihy sa do rebríčka vianočných hitov podľa Heureky zaradia i tento rok. Máte v rodine fanúšika príbehov čarodejníckeho učňa Harryho Pottera? Určite ho poteší nové vydanie všetkých jeho kníh s ilustráciami. Okrem elektronických kníh sa však do módy vracajú aj audio knihy. Detské očká rozžiari hneď viacero horúcich vianočných tipov. U detí aj naďalej vedú žltí Mimoni, emotívny príbeh sestier Anny a Elsy z rozprávky Frozen či veselá Máša a Medveď.