Domov Novinky Bose predstavuje nové slúchadlá QuietComfort 45

Bose predstavuje nové slúchadlá QuietComfort 45

Zdielať

Bose QuietComfort 45 prináša vylepšený zvuk, USB-C a 24-hodinovú výdrž batérie.

Takmer štyri roky po debute slúchadiel Bose QuietComfort 35 II vydala americká audio značka ich nástupcu s označením QuietComfort 45. Nový pár prichádza v čiernej a bielej farbe s do veľkej miery nezmeneným dizajnom a niekoľkými vylepšeniami, ako je nabíjanie cez USB-C, až 24-hodinová výdrž batérie a štvrtý vstavaný mikrofón na lepšie snímanie hlasu. Aktívne potláčanie hluku je tu stále a k dispozícii máte dva režimy: Quiet a Aware.

Prvý z nich vás izoluje od okolitých zvukov, zatiaľ čo druhý zosilňuje okolité zvuky, takže si lepšie uvedomujete, čo sa deje vo vašom okolí. Spoločnosť Bose prináša novú akustickú architektúru TriPort, ktorá by mala do každého náušníka vysielať hlbšie zvuky. Aktívny ekvalizér na QC 45 je optimalizovaný pre hlasitosť, takže prvky ako basy zostávajú konštantné pri rôznych úrovniach hlasitosti. Zvuk si môžete viac vyladiť podľa svojho vkusu prostredníctvom aplikácie Bose Music, ktorá je k dispozícii pre Android a iOS.

QC 45 si zachovávajú aj fyzické ovládacie prvky napájania, slúchadlá tiež sú vybavené rozhraním Bluetooth 5.1 s viacero pripojených zariadení, ako aj 3,5 mm audio konektorom. Plné nabitie trvá 2,5 hodiny, zatiaľ čo rýchle 15-minútové dobitie zabezpečí tri hodiny prehrávania hudby. Slúchadlá Bose QuietComfort 45 sú dostupné v čiernej a bielej farbe, pričom obe majú matnú textúru. Maloobchodná cena je stanovená na 350 eur, predobjednávky sa očakávajú v septembri a ich predaj od 23. septembra.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno