Domov Novinky Bezplatná ponuka na satelite sa rozširuje

Bezplatná ponuka na satelite sa rozširuje

Zdielať

Podobne ako sú diváci zvyknutí pri televíznom príjme cez anténu, tak už aj na satelite rozširuje a dopĺňa Voľnú telku extra ponuka programov Plustelky. Od 10. septembra pribudli stanice ČT1 a ČT2 v ponuke Plustelky aj cez satelit bez mesačných poplatkov.

PlusTelka-Logo

Voľná telka prináša na slovenský televízny trh nové riešenie – univerzálny a flexibilný príjem TV staníc nielen prostredníctvom bežnej antény (DVB-T), ale tiež cez satelit. Diváci Voľnej telky sa tak môžu kedykoľvek rozhodnúť pre spôsob príjmu, ktorý im viac vyhovuje, či už je to terestriálny alebo cez satelit. Voľná telka ako jediná prináša televízne stanice do každej slovenskej domácnosti úplne zadarmo v spolupráci s vysielateľmi, ktorí sa rozhodli sprístupniť programovú ponuku prostredníctvom voľne dostupnej platformy a Plustelka dopĺňa túto ponuku o ďalších vysielateľov.

Prístupové karty a moduly Voľná telka aj Plustelka sú multiplatformovým prístupovým zariadením pre kompletnú ponuku oboch platforiem. Aktuálnu programovú ponuku Voľnej telky cez satelit: Jednotka (HD), Dvojka (HD), TV Joj, Wau, Plus, TA3, TV Lux, TV8, ŠlágrTV, Óčko, ČT24 rozširuje Plustelka o bezplatný balíček s kanálmi ČT1 SD a ČT2 SD (MPEG4) za 0 eur mesačne. Pre príjem novej ponuky Plustelky cez satelit je potrebná bezplatná registrácia prístupových kariet Voľná telka a uzatvorenie zmluvy so spoločnosťou Towerhome, a.s. Diváci, ktorí si už zaregistrovali karty Voľnej telky, dostanú automaticky oprávnenie aj na sledovanie bezplatného balíčka s ČT1 a ČT2.

Zdroj: TS