Domov Novinky Bezdrôtové počúvanie hudby má novú úroveň

Bezdrôtové počúvanie hudby má novú úroveň

Zdielať

LG na medzinárodnom veľtrhu CES v Las Vegas predstavuje novú sériu Music Flow Wi-Fi. Milovníci hudby aj filmov sa tak môžu tešiť na prvé Wi-Fi reproduktory na batérie (model H4 portable / NP8350), pokročilé Wi-Fi sound bary (modely HS7 / LAS750M a HS9 / LAS950M) a streamovací 3D Blu-ray prehrávač (model BP550). Všetky zariadenia budú kompatibilné s operačnými systémami Android aj iOS.

LG NP8350

Všetky tieto produkty môžu byť používané samostatne alebo prepojené pomocou Advanced Wireless Network a Dual Band Wi-Fi (2,4 / 5 GHz). Streamovanie skrz Music Flow Wi-Fi nepreruší ani prichádzajúci hovor. Z hudobných knižníc sú užívateľom k dispozícii Spotify, Deezer, Napster a TuneIin.

LG LAS950M

Funkciu auto Music Play ocenia predovšetkým tí, ktorí si chcú užiť maximum hudby, bez toho aby museli myslieť na pripojenie a odpojenie svojho zariadenia. Smartfón sa automaticky pripojí k Wi-Fi reproduktorom pri priblížení na 30 cm a menej. Hudba zo slúchadiel sa tak automaticky spustí napríklad v obývacej izbe, akonáhle vojdete. Funkcia Homechat umožňuje nielen posielanie správ vďaka chytrej aplikácii Line, ale aj posielanie príkazov, ktoré spustia napríklad hudbu k večeru alebo ju za hodinu vypne.

Zdroj: TS