Domov Novinky Be-On-Road prichádza s prémiovými funkciami

Be-On-Road prichádza s prémiovými funkciami

Zdielať

Nová verzia navigačnej aplikácie Be-On-Road so sebou prináša balík Premium. V ňom nájdu používatelia prémiové funkcie, akými sú Head-Up Display (HUD), rýchlostné limity a prémiová podpora.

Head-Up Display HUD

Head-Up Display (HUD) premieta základné navigačné pokyny priamo z aplikácie na čelné sklo vodiča, vďaka čomu nemusí odvrátiť pohľad z vozovky na smartfón či iné navigačné zariadenie. Použitie je jednoduché. Stačí si položiť smartfón na palubnú dosku, zapnúť v menu funkciu Head-Up Display a základné navigačné pokyny sa premietnu na čelné sklo vozidla. Nie je potrebné žiadne iné zariadenie.

Vďaka prémiovej podpore budú používatelia Premium balíka vždy prví na rade, podporný tím sa im bude venovať s najväčšou prioritou. Balík s týmito funkciami získajú používatelia aplikácie be-on-road za 9,99 eur, pričom sa predpokladá rozšírenie tohto balíka o ďalšie funkcie. Be-On-Road, ktorá dnes naviguje už 30 miliónov používateľov po celom svete, je navigačná aplikácia založená na open street mapách. K dispozícii je zadarmo v obchode s aplikáciami Google Play.

Zdroj: TS