Domov Novinky Batériu v smartfóne možno dobíjať „surfovaním“

Batériu v smartfóne možno dobíjať „surfovaním“

Zdielať

Mnoho spoločností sa snaží odľahčiť planétu od znečisťovania, ktoré spôsobuje aj výroba elektrickej energie. Preto sa začínajú rozširovať solárne panely, veterné elektrárne a iné ekologické spôsoby na výrobu elektrickej energie.

WankBand 01

Server PornHub.com, ktorý pozná hádam každý dospelý chlap, prišiel s myšlienkou, ako by mohlo ich 41 miliónov návštevníkov denne pomôcť k záchrane planéty. Predstavili nový náramok, ktorý dokáže pohybom ruky generovať elektrinu – WankBand.

WankBand 02

Náramok vytvára elektrickú energiu pri pohyboch ruky hore a dole, čo je obľúbená činnosť pri pozeraní servera PornHub. Náramok WankBand teda predstavuje potencionálne možnosť, ako si po nabití náramku možno dobiť smartfón alebo iné prenosné zariadenie.

WankBand 03

Náramok dokonca ukáže stav nabitia batérie, čo môže mať ale zlý vplyv na prípadný manželský alebo partnerský život. Ktorá žena by predsa chcela vidieť, ako sa priateľov náramok neustále nabíja a vybíja.

WankBand 04

Stránka dokonca vyzýva na verejné beta testovanie, avšak napriek tomu sa stále môže jednať iba o marketingový ťah. Zatiaľ nebol predstavený reálny produkt alebo prototyp, takže si na tento zdroj energie musíme počkať.

Zdroj: TorontoSun