Domov Novinky Ballmer sa lúči s Microsoftom

Ballmer sa lúči s Microsoftom

Zdielať

ballmerMicrosoft prešiel ďalším míľnikom vo svojej doterajšej existencii je odchod výkonného riaditeľa Steva Ballmera.

Vo štvrtok internetová stránka The Verge sa dostala k videu kde posledný krát vystúpil Ballmer a rozhodne to bolo dojímavé vystúpenie.

Pozrieť si ho môžte v nasledujúcom videu:

Spolupracovníkom vyslovil poďakovanie a neudržal sa popri tom slzám dojatia. Ale zároveň zdôraznil, že fungovanie nieje len na jednom človeku, ale o spoločnosti ako celok a pomáhať ľuďom z celého sveta. Odchod prirovnal k opusteniu domova.  Záver patril skladbe z filmu Hriešny tanec a mala vystihovať jeho pocity počas rozlúčenia. Odchod Ballnera zo spoločnosti bola oznámená koncom augusta. Uvidíme kto zasadne ako nový výkonný riaditeľ.

Prenikli informácie, že nový výkonný riaditeľ môže byť napríklad Mike Lawrie alebo aj šéf automobilky Ford Alan Mulally. Kandidátom je aj Stephen Elop, ktorý sa vracia z Nokie.

Tak čo poviete nato? Myslite si, že jeho nástupca bude tak úspešný ako bol práve Ballner?

Zdroj: Theverge.com

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: ASUS PadFone 2
Nasledujúci článokNokia pripravuje 10-palcový tablet
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno