Domov Novinky AQ M24BT ponúka kvalitné stereo nielen pre smartfóny

AQ M24BT ponúka kvalitné stereo nielen pre smartfóny

Zdielať

Spoločnosť Acoustique Quality zahájila predaj bezdrôtovej verzie reprosústavy AQ M24BT, pričom podstatný medzigeneračný rozdiel je v podpore kodekov aptX.

Medzi zaujímavé funkcie patrí režim Party mód, ktorý umožňuje pripojenie dvoch bezdrôtových zariadení súčasne. Tie sa následne môžu pri prehrávaní ľubovoľne striedať. Modernizáciou prešiel aj čelný panel, ktorý je menší a elegantne vystupuje z priezvučnou tkaniny. LED dióda informujúca o zvolenom vstupe presvitá skrz logo a otočný volič ovláda nielen napájanie a hlasitosť, ale aj prepínanie medzi jednotlivými zdrojmi.

Reproduktory ponúkajú dva analógové vstupy s konektormi RCA, vďaka čomu si používatelia môžu pomocou pribaleného RCA-Jack káblu ľahko pripojiť aj počítač alebo televízor a posledný vstup využiť napríklad pre pripojenie gramofónu. Reproduktory v sebe ukrývajú digitálny zosilňovač prispôsobený použitým meničom a poskytnú výkon 2×30 W, pričom o basy a stredy sa stará 5“ polypropylénová membrána, o výšky potom 1“ menič s neodymovým magnetom. Reprosústava AQ M24BT sú v predaji za cenu za 290 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno